%

SLEEPWELL KATTEMADRATS LATEX INTENSE 80×200


128  107 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

Intense™ on kattemadrats, mis vähendab stressi.

Intense™ töötlusega madratsikate vabastab keha elektrostaatilistest pingetest. Seetõttu väheneb stressitase ning uni on sügavam.

Kattemadratsi sisuks on naturaalne kautšukipuu mahlast lateks, mis on elastne ja vastupidav, selles ei paljune tolmulestad.
Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).

Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3454522 Kategooriad: ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Kattemadrats, mis vähendab stressi
*Intense ™ töötlusega madratsikate vabastab keha elektrostaatilistest pingetest. Seetõttu väheneb stressitase ning uni on sügavam.
*Kattemadratsi sisuks on naturaalne kautšukipuu mahlast lateks, mis on elastne ja vastupidav, selles ei paljune tolmulestad.
*Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).
*Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kangas: polüester 93%, nailon/polüamiid 6% ja intense 1%; *Kanga eritöötlus: Intense; *Sisu: lateks (30 mm) ; *Vooderdus: vill ja puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 5,87kg; *Ruumala: 0,09m³

Kaal5.87 kg
Mõõdud80 x 200 x 5 cm

Soovitame Sulle lisaks…