%

SLEEPWELL KATTEMADRATS LATEX LUX 90×200


229,00  202,00 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

Kattemadrats Latex Lux on Sleepwelli`i madratsite lipulaev.

Kattemadratsi sisuks on eriti paks looduslik kautšukipuu mahlast valmistatud latex, mis muudav voodi eriliselt pehmeks. On elastne ja vastupidav ja selles ei paljune tolmulestad.

Lisamugavust pakub ühel pool 100% vill (talve pool), teisel 100% puuvill (suve pool). Kangas on 100% natruraalse Sanitized™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik. Lisaks on kangal kehatemperatuuri muutusele reageeriv RucoPur™ töötlus, mis vähendab higistamise ohtu ning on muuhulgas ka antistaatilise toimega.
Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
TOODE LAOS. Tarneaeg 2-4 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3541023 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Sleepwelli`i kattemadratsite lipulaev.
*Kattemadratsi sisuks on eriti paks looduslik kautšukipuu mahlast valmistatud lateks, mi smuudab voodi eriliselt mugavaks. On elastne ja vastupidav ja selles ei paljune tolmulestad.
*Madrats on vooderdatud ühelt poolt 100% villaga (talve pool) ja teiselt poolt 100% puuvillaga (suve pool).
*Kangas on Sanitized™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik. Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 60° vees. Lisaks on kangal kehatemperatuuri muutusele reageeriv RucoPur™ töötlus, mis vähendab higistamise ohtu ning on muuhulgas ka antistaatilise toimega.
*Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Tootel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kangas: polüester 100%; *Kanga eritöötlus: Sanitized™ ja RucoPur™; *Sisu: lateks (45 mm) ; *Vooderdus: vill ja puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60° C vees; *Kaal: 6,5kg; *Ruumala: 0,13m³; *Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Kaal6 kg
Mõõdud90 × 200 × 7 cm