%

SLEEPWELL KATTEMADRATS PROFILED FOAM 90×200


80  69 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

Madratsikate TOP FOAM toetab Sinu keha.

Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud poroloon, mille munaresti meenutav profiil tagab kehale voodis parema toe.
Madratsi sile pool on jäigem ning profileeritud pool tundub pehmem. Profileeritud poroloon täidab hästi diivanvoodi patjade vahesid.

Heledast stetch-kangast madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40-kraadises vees

Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile
Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit
Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3454223 Kategooriad: ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Toetab Sinu keha
*Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud poroloon, mille munaresti meenutav profiil tagab kehale voodis parema toe.
*Madratsi sile pool on jäigem ning profileeritud pool tundub pehmem
*Profileeritud poroloon täidab hästi diivanvoodi patjade vahesid

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kangas: polüester 100%; *Sisu: profileeritud poroloon tihedusega 25 (50 mm); *Tepitud vatiin (g/m²): 140; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 3,25kg; *Ruumala: 0,12m³

Kaal3.25 kg
Mõõdud90 x 200 x 6 cm

Soovitame Sulle lisaks…