%

SLEEPWELL KONTINENTAALVOODI BLACK 180×200


Alates: 1 338  1 170 

Luksuslikult hea uni. Sleepwell’i BLACK sari on neile, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain.

Black kontinentaalvoodi – luksuslik preemium klassi voodilahendus ilu ja mugavust armastavale unegurmaanile.

• Komplekt koosneb kahest bonell-vedruga aluskušetist ja vedrumadratsist • Vedrumadratsi sisuks on ülimugav 7-tsooniline multi-pocket vedruplokk, mille suur vedrude arv m2-l tagab kehale maksimaalse toe • Vedrumadratsi mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse High Resilience porolooniga • Kattemadrats ei kuulu komplekti, see on võimalik allpool juurde valida vastavalt soovile • Valida on 6 erineva tooniga mööblikanga vahel • Võimalik on allpool juurde valida 4 erinevat tüüpi peatsiotsa • Võimalik on allpool juurde valida vooditaskud, kuhu saab asetada ajakirjad, puldi, rohud jm

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas, puuvill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
Pildil näidatud jalad, kattemadrats ja voodipeats ei kuulu komplekti ning palume soovi korral allpool juurde valida. Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!


Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Sleepwelli BLACK kontinentaalvoodi on preemium klassi voodilahendus unegurmaanidele.

BLACK sari on Sleepwell’i lipulaev, mille kvaliteedigarantiiks ja tasemenäitajaks on Hilding Anders’i teised luksusbrändid, mis räägivad iseenda eest – Jensen, Andre Renault, Pullmann ja Bico.
BLACK kollektsioonis kasutatakse eranditult ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket vedrustust – nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.

Komplekt koosneb kahest bonell-vedruga aluskušetist ja vedrumadratsist.
Sobiv kattemadrats tuleb eraldi juurde osta.

Vedrumadratsi sisuks on 7-tsooniline multipocket vedrusüsteem, mis on vooderdatud high resilience porolooniga.
Valida on 6 erineva tooniga mööblikanga vahel. Võimalik on juurde osta 4 erinevat tüüpi peatsiotsa.
Lisaks on võimalik juurde tellida vooditaskud, kuhu saab asetada ajakirjad, puldi, rohud jm.

Toote kõrgus sõltuvalt valitud kattemadratsist on ilma jalgadeta 52-56 cm, saadaval on mõõdud 160×200 cm ja 180×200 cm.
Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Toote omadused
*Vedru: kušett: bonell, mille vedrutraadi läbimõõt on 2,4 mm; madrats:7-tsooniline multipocket vedru, mille traadi läbimõõt on 1,4/1,5 mm; *Vedrukeermete arv: kušett: 3; madrats: 8; *Vedrusid m²-l: kušett: ; madrats: 515; *Kangas: kušett: beež – polüester 100%, pruun, tumehall, helehall, punane – polüpropüleen 100%, hall veluur – polüester 88%, polüamiid 9%, elastaan 3%; madrats: beež – polüester 100%, pruun, tumehall, helehall, punane – polüpropüleen 100%, hall veluur – polüester 88%, polüamiid 9%, elastaan 3%; *Sisu: kušett: poroloon tihedusega 25 (20 mm) + vilt; madrats: HR-poroloon 35 (30 mm); *Katte hooldus: kušett: kate ei ole eemaldatav; madrats: kate ei ole eemaldatav; *kušett kõrge 28cm; madrats kõrge 20cm; *Komplekti kuuluvad: vedruga aluskušetid, verumadrats (7-tsooniline multipocket HR-porolooniga) ja kušettide kinnitusklambrid.
Palume juurde osta: *sobiva kattemadrats; * 10cm jalad; *soovi korral sama värvi mööblikangaga peatsiots (h=130cm); *spetsiaalne küljetasku.

Kaal42.3 kg
Mõõdud180 x 200 x 48 cm

Soovitame Sulle lisaks…