%

SLEEPWELL KUŠETT BLACK MULTIPOCKET 80×200


Alates: 450  378 

Luksuslikult hea uni. Sleepwell’i BLACK sari on neile, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain.

Sleepwelli BLACK multipocket kušett on preemium klassi voodilahendus.

• Kahekihiline vedrusüsteem • Täiendavat mugavust pakub lisatud puuvillakiht • Vooderdatud high resilience porolooniga • Võimalik on allpool valida on 6 erinevat tooni mööblikanga vahel • Võimalik on allpool valida kas puidust või mööblikangaga kaetud peatsiots (kangast peatsiotsa puhul sobivad ainult 18 cm kõrgused puidust koonusjalad) • Pakitud 7-tsooniline multi-pocket vedrustus • Suur vedrude arv tagab kehale maksimaalse toe

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas, puuvill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
Pildil näidatud jalad ja voodipeats ei kuulu komplekti ning palume soovi korral allpool juurde valida. Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Tootekood: SW-A059A Kategooriad: , , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
BLACK sari on Sleepwell’i lipulaev, mille kvaliteedigarantiiks ja tasemenäitajaks on Hilding Anders’i teised luksusbrändid, mis räägivad iseenda eest – Jensen, Andre Renault, Pullmann ja Bico.
BLACK kollektsioonis kasutatakse eranditult ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket vedrustust – nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.

Kahekihiline vedrusüsteem. Täiendavat mugavust pakub lisatud puuvillakiht. Vooderdatud high resilience porolooniga.
Valida on 6 erinevat tooni mööblikanga vahel.
Võimalik on juurde osta kas puidust või mööblikangaga kaetud peatsiots – kangast peatsiotsa puhul sobivad ainult 18 cm kõrgused puidust koonusjalad.

Toote omadused
*Vedru: 7-tsooniline multipocket vedru, mille traadi läbimõõt on 1,4/1,5 mm ja minibonell traadi läbimõõduga 2,2 mm; *Vedrukeermete arv: 8 ja minibonellil 4; *Vedrusid m²-l: 515 ja 150; *Kangas: beež – polüester 100%, pruun, tumehall, helehall, punane – polüpropüleen 100%, hall veluur – polüester 88%, polüamiid 9%, elastaan 3%; *Sisu: HR-poroloon 35 (30 mm); *Vooderdus: puuvill; *Katte hooldus: Kate ei ole eemaldatav; *Kaal: 32,16kg; *Ruumala: 0,49m³; *Võimalik valida 6 värvitoonis mööblikangast

Kaal32.16 kg
Mõõdud80 x 200 x 29 cm

Soovitame Sulle lisaks…