%

SLEEPWELL VEDRUMADRATS BLACK MULTIPOCKET LUX 140×200


899  778 

Luksuslikult hea uni. Sleepwell’i BLACK sari on neile, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain.

Antud madrats on iga unegurmaani unistus – Sleepwell’i kollektsiooni lipulaev.

BLACK kollektsioonis kasutatakse eranditult ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket vedrustust – nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.

Suur vedrude arv tagab kehale maksimaalse toe.
Ühel poolel 5 cm naturaalne lateks, teisel 5 cm profileeritud memory-foam.
Täiendavat mugavust pakub lisatud puuvillakiht.

Sleepwell´i uue kollektsioooni kangal on temperatuuri reguleeriv töötlus RucoPur™. Nimetatud kangatöötlus aitab öö jooksul hoida ideaalset magamistemperatuuri ning on muuhulgas antistaatilise toimega. Lisaks on kangas tolmulestavastase Sanitized™ töötlusega.

NB! Kangal on kärjemustri struktuur ja kangal puuduvad logod. Näidatud toote fotod on illustratiivsed ja tehtud eelmise Sleepwelli kollektsiooni madratsist.

Mida teeb RucoPur™?
• Lisab kangale hüdrofiilsed omadused, mis loovad sobivad tingimused maksimaalseks niiskusregulatsiooniks – vähem higistamist, vähem külmatunnet.
• Muudab kanga mõnusalt pehmeks ja kehasõbralikuks.
• Annab kangale antistaatilised omadused.

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
Tarneaeg 7-10 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3530136 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Sleepwelli BLACK kollektsioonis kasutatakse eranditult ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket vedrustust – nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.

Sarja materjalide valik ulatub high resilience poroloonist kuni Serene™ porolooni ja naturaalse lateksini.

BLACK multipocket vedrumadrats on vedrumadratsite tipptase – ÜLE 500 VEDRU ÜHE RUUTMEETRI KOHTA! Tagab kehale maksimaalse toe. Mõlemad pooled on vooderdatud high resilience porolooniga. Ühel pool veidi paksem kiht kui teisel – võimaldades valida sobivama jäikusega pool.

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid:
• Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.
• Vedrudel on 10-aastane tootjagarantii.
• Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele.
• Madratsites kasutatav poroloon, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab seda, et Sleepwell’i toodetest kasutatavad materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.
• Poroloonil on heakskiit Eesti Allergialiidu poolt.

Toote omadused
*Vedru: 7-tsooniline multipocket vedru, mille traadi läbimõõt on 1,4/1,5 mm; *Vedrukeermete arv: 8; *Vedrusid m²-l: 515; *Kangas: polüester 100%; *Kanga eritöötlus: RucoPur™ ja Sanitized™; *Sisu: naturaalne lateks (45 mm) ja profileeritud Serene™ (50 mm); *Vooderdus: puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60° C vees; *Kaal: 41,06kg; *Ruumala: 0,73m³

Kaal41.06 kg
Mõõdud140 x 200 x 27 cm