%

SLEEPWELL VEDRUMADRATS BLACK MULTIPOCKET LUX 140×200


899,00  807,00 

Luksuslikult hea uni. Sleepwell’i BLACK sari on neile, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain.

BLACK sari on Sleepwell’i lipulaev.
BLACK kollektsioonis kasutatakse eranditult ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket vedrustust – nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.

Black multipocket vedrumadrats on vedrumadratsite tipptase – ÜLE 500 VEDRU ÜHE RUUTMEETRI KOHTA! Tagab kehale maksimaalse toe.
Madratsil on pakitud 7-tsooniline multi-pocket vedrustus.
Kangal on tolmulestavastane tolmulestavastane Sanitized™ ja kehatemperatuuri muutumisele reageeriv RucoPur™ töötlus, mis vähendab higistamist ning on antistaatilise toimega

Suur vedrude arv tagab kehale maksimaalse toe. Keskmine jäikus.
Vooderdatud naturaalse kautšukipuu mahlast mikroperforatsiooniga lainekujulise lateksiga.
Lisamugavust pakub ühel pool vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).

Heledast stretch-kangast madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 60-kraadises vees.
Kattel on kaks lukku (üleval ja all) ning tänu sellele on võimalik see lahti võtta 3 eraldi tükiks: ülemine ja alumine plate ning küljeriba.
Toote külgedel on kangast sangad, mille abil on madratsit lihtsam tõsta ja ümber pöörata.

Toodetud Eestis. Kangas, puuvill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga
Tarneaeg 7-10 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3531136 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Sleepwelli BLACK kollektsioonis kasutatakse eranditult ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket vedrustust – nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.

Sarja materjalide valik ulatub high resilience poroloonist kuni Serene™ porolooni ja naturaalse lateksini.

Black Multipocket LUX madratsil on pakitud 7-tsooniline multi-pocket vedrustus.
Selle kangal on tolmulestavastane tolmulestavastane Sanitized™ ja kehatemperatuuri muutumisele reageeriv RucoPur™ töötlus, mis vähendab higistamist ning on antistaatilise toimega.
Suur vedrude arv tagab kehale maksimaalse toe. Madrats on vooderdatud naturaalse kautšukipuu mahlast mikroperforatsiooniga lainekujulise lateksiga.
Lisamugavust pakub ühel pool vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid:
• Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.
• Vedrudel on 10-aastane tootjagarantii.
• Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele.
• Madratsites kasutatav poroloon, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab seda, et Sleepwell’i toodetest kasutatavad materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.
• Poroloonil on heakskiit Eesti Allergialiidu poolt.

Toote omadused
*Vedru: 7-tsooniline multipocket vedru, mille traadi läbimõõt on 1,4/1,5 mm; *Vedrukeermete arv: 8; *Vedrusid m²-l: 515; *Kangas: polüester 100%; *Kanga eritöötlus: RucoPur™ ja Sanitized™; *Sisu: naturaalne lateks (45 mm) ja profileeritud Serene™ (50 mm); *Vooderdus: puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60° C vees; *Kaal: 41,06kg; *Ruumala: 0,73m³

Mõõdud140 × 200 × 27 cm