%

SLEEPWELL VEDRUMADRATS BLUE POCKET 120×200


182  164 

Sleepwell’i BLUE sari on inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee järeleandmisi magamismugavuse osas.

Pocket- ehk pakitud vedrusüsteem. Vedrude tsoonid lisavad mugavust ja pakuvad kehale paremat tuge. Mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse porolooniga. Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees.

Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3451135 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Pocket- ehk pakitud vedrusüsteemi puhul on iga madratsivedru pakitud eraldi kangast kotikesse. Tänu pakitud vedrudele saab Sinu keha lamamisel tuge õigetest ja vajalikest kohtadest – keha survele ei allu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see madratsiosa, millele langeb keharaskus. Nii võid end voodikaaslase kõrval vabalt liigutada, ilma et kogu voodipind õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks.

Sleepwell’i BLUE ja RED sarja madratsites on kasutusel 5-tsooniline pocket-vedrusüsteem, mille puhul on vedrud jagatud eri tsoonidesse vastavalt inimkeha erinevate piirkondade vajadustele: õlad ning puusavöö vajuvad rohkem madratsisse, vabastades selgroog pin-getest, teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge.

Sleepwell’i BLACK sarja madratsite sisuks on 7-tsooniline multipocket-vedrusüsteem, kus vedrusid on ruutmeetri kohta üle kahe korra roh-kem kui tavalisel pocket-vedrustusel. Selline süs-teem toetab une ajal ajal väga efektiivselt keha, vabastades selgroo ja lihaskonna pingetest.

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid:
• Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.
• Vedrudel on 10-aastane tootjagarantii.
• Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele.
• Madratsites kasutatav poroloon, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab seda, et Sleepwell’i toodetest kasutatavad materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.
• Poroloonil on heakskiit Eesti Allergialiidu poolt.

Toote omadused
*Vedru: 5-tsooniline pakitud vedru, mille traadi läbimõõt on 2,1/2,0 mm; *Vedrukeermete arv: 6 ½; *Vedrusid m²-l: 255; *Kangas: polüester 100%; *Sisu: poroloon tihedusega 25 (20 mm); *Tepitud vatiin (g/m²): 140; *Katte hooldus: Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 22,14kg; *Ruumala: 0,45m³

Kaal26.04 kg
Mõõdud120 x 200 x 18 cm

Soovitame Sulle lisaks…