%

SLEEPWELL VEDRUMADRATS RED ORTHOPEDIC 90×200


329,00  289,00 

Sleepwell’i RED sari on Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ja oled veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse – mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.

Red orthopedic madrats on hea lahendus seljavaevuste korral. Enimostetud madrats, kuna madratsit pöörates saab valida jäikust.

Ühel poolel väga jäik naturaalse kookose kiht (kaetud kvaliteetse porolooniga), teisel profileeritud high resilience poroloon. Nii on võimalik valida sobivama jäikusastmega pool. Madratsi külgedel on 3D-kangast riba, mis laseb paremini õhul läbi madratsi liikuda.

Kangas on Sensity™ töötlusega. Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees.

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Heledast stetch-kangast madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40-kraadises vees. Kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega. Kangas, puuvill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit.
Tarneaeg 7-10 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3520533 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
RED sarja valitud toodetes on kasutusel tavalisest poroloonist kvaliteetsem ja vetruvam high resilience poroloon ning magamisel Sinu keha ümber vormuv memory-foam ehk “mäluporoloon”.

Intense™ tehnoloogia abil valmistatud madratsikangad aitavad vabastada Sinu keha elektrostaatilisest pingest ning võimaldavad sügavama, pingevabama ja tervistavama une.

RED sarja oluliseks lisaväärtuseks on innovatiivse-te kangatöötlustehnoloogiate kasutamine. Sensity™ tehnoloogia aitab ära hoida tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist, vähendades allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu.

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid:
• Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.
• Vedrudel on 10-aastane tootjagarantii.
• Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele.
• Madratsites kasutatav poroloon, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab seda, et Sleepwell’i toodetest kasutatavad materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.
• Poroloonil on heakskiit Eesti Allergialiidu poolt.

Toote omadused
*Vedru: 5-tsooniline pakitud vedru, mille traadi läbimõõt on 2,1/2,0 mm; *Vedrukeermete arv: 6 ½; *Vedrusid m²-l: 255; *Kangas: polüester 53% ja viskoos 47%; *Kanga eritöötlus: Sensity; *Sisu: kookos (20 mm) ja profileeritud HR-poroloon tihedusega 35 (40 mm); *Vooderdus: puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 22,05kg; *Ruumala: 0,43m³

Kaal22 kg
Mõõdud90 × 200 × 24 cm