%

SLEEPWELL VEDRUMADRATS RED POCKET INDIVIDUALITY 160×200


495  423 

Sleepwell’i RED sari on Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ja oled veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse – mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.

Red pocket individuality madrats on ideaalne lahendus paaridele, kelle eelistused madratsi jäikuse osas on erinevad.

Madrats koosneb kahest eri jäikusega sisukassetist. Vedrude tsoonid lisavad mugavust ja pakuvad kehale paremat tuge. Kangas on Intense™ töötlusega. Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees. Saadaval on mõõdud 160×200 cm ja 180×200 cm.

Lisamugavust pakub ühel pool vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit.
Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3453858 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
RED sarja valitud toodetes on kasutusel tavalisest poroloonist kvaliteetsem ja vetruvam high resilience poroloon ning magamisel Sinu keha ümber vormuv memory-foam ehk “mäluporoloon”.

Intense™ tehnoloogia abil valmistatud madratsikangad aitavad vabastada Sinu keha elektrostaatilisest pingest ning võimaldavad sügavama, pingevabama ja tervistavama une.

RED sarja oluliseks lisaväärtuseks on innovatiivse-te kangatöötlustehnoloogiate kasutamine. Sensity™ tehnoloogia aitab ära hoida tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist, vähendades allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu.

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid:
• Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.
• Vedrudel on 10-aastane tootjagarantii.
• Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele.
• Madratsites kasutatav poroloon, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab seda, et Sleepwell’i toodetest kasutatavad materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.
• Poroloonil on heakskiit Eesti Allergialiidu poolt.

Toote omadused
*Vedru: 5-tsooniline pakitud vedru, mille traadi läbimõõt on 1,8/1,7 mm ja 2,0/1,8 mm; *Vedrukeermete arv: 6 ½; *Vedrusid m²-l: 255; *Kangas: polüester 93%, nailon/polüamiid 6% ja intense 1%; *Kanga eritöötlus: Intense; *Sisu: HR-poroloon 35 (30 mm); *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 37,85kg; *Ruumala: 0,67m³

Kaal17 kg
Mõõdud160 x 200 x 21 cm

Soovitame Sulle lisaks…