%

SLEEPWELL VEDRUMADRATS RED POCKET PLUS 80×200


289,00  225,00 

Sleepwell’i RED sari on Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ja oled veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse – mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.

RED Pocket Plus on vedrumadratsi RED Pocket edasiarendus.
Antud madrats on keskmise jäikusega, meie sortimendis on ka pehme ja jäiga jäikusega RED madratsid.
Madrats on ühelt poolt vooderdatud high resilience porolooniga ja teiselt poolt perforeeritud Serene TM porolooniga, mis moodustab keha ümber pehme ja mõnusa vormi, tagades nii lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse magamise ajal.

Madratsi külgedel on 3D-kangast riba, mis laseb õhul paremini läbi madratsi liikuda.
Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees.

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega. Kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
Tarneaeg 7-10 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3520232 Kategooriad: , , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
RED sarja valitud toodetes on kasutusel tavalisest poroloonist kvaliteetsem ja vetruvam high resilience poroloon ning magamisel Sinu keha ümber vormuv memory-foam ehk “mäluporoloon”.

Intense™ tehnoloogia abil valmistatud madratsikangad aitavad vabastada Sinu keha elektrostaatilisest pingest ning võimaldavad sügavama, pingevabama ja tervistavama une.

RED sarja oluliseks lisaväärtuseks on innovatiivse-te kangatöötlustehnoloogiate kasutamine. Sensity™ tehnoloogia aitab ära hoida tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist, vähendades allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu.

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid:
• Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.
• Vedrudel on 10-aastane tootjagarantii.
• Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele.
• Madratsites kasutatav poroloon, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab seda, et Sleepwell’i toodetest kasutatavad materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.
• Poroloonil on heakskiit Eesti Allergialiidu poolt.

Toote omadused
*Vedru: 5-tsooniline pakitud vedru, mille traadi läbimõõt on 2,1/2,0 mm; *Vedrukeermete arv: 6 ½; *Vedrusid m²-l: 255; *Kangas: polüester 53% ja puuvill 47%; *Kanga eritöötlus: Sensity; *Sisu: HR-poroloon tihedusega 35 (30 mm) ja Serene™ poroloon (30 mm); *Vooderdus: puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 17,29kg; *Ruumala: 0,38m³

Kaal17 kg
Mõõdud80 × 200 × 24 cm