Marmella materjalid

Marmella kontinentaalvoodid, voodid ja madratsid on kvaliteetsed, mugavad ja kehasõbralikud.

 

Pesukastiga voodid. Lahtikäiv voodi. Kontinentaalvoodid. Madratsid. Voodid. Kattemadratsid. Marmella. Sleepwell. Voodike. Voodike.ee

Kõik Marmella tooted on kõrge kvaliteediga ja valmistatud Eestis.

Marmella voodike.ee madratsid voodid kontinentaalvoodid

Toodete valmistamisel on kasutatud ainult kvaliteetseid ja, nii palju kui vähegi võimalik, naturaalseid materjale – villa (100%), puuvilla (100%) ja lateksit.

Marmella voodid on mugavad, hästi õhku läbilaskvad, st „hingavad“ ja vastupidava konstruktsiooniga.

 

Marmella. Oeko tex voodid madratsid kontinentaalvoodid

Toodetes kasutatavad vatiin, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et need on toodetud keskkonnasõbralikult ning nendes ei leidu kindlasti inimorganismile kahjulikke aineid.

Pesukastiga voodid. Lahtikäiv voodi. Kontinentaalvoodid. Madratsid. Voodid. Kattemadratsid. Marmella. Sleepwell. Voodike. Voodike.ee

 

 

KARKASS

Kõik Marmella voodite karkassid ning puitdetailid on täispuidust. Sellega garanteerime kliendile tugeva ja vastupidava kvaliteedi väga pikaks ajaks. Eranditult täispuidu kasutamine eristab Marmella voodeid enamusest välismaisest toodangust, mis valmistatud nii välismaal kui ka Eestis.
Marmella voodid madratsid kontinentaalvoodid

Voodiraam. Voodi. madrats+raam. madrats voodiraamiga. Eestis toodetud. Marmella

 

LATEX

Lateksit toodetakse looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist. Materjalina on see vastupidav, pehme ja elastne, õhku läbilaskev, st „hingav“ ja reguleerib ise oma niiskust. Lateks on ka tervislik, kuna selles ei paljune tolmulestad, sobides seega ka allergikutele.

 

VILL

Vill on looduslik, pehme, soe ja hingav materjal, imades niiskust, kuid ei tundu katsudes kunagi niiske. Kehasõbralike omaduste tõttu on vill väga populaarne materjal madratsite ja kattemadratsite pealiskihtides. Pesukastiga voodid. Lahtikäiv voodi. Kontinentaalvoodid. Madratsid. Voodid. Kattemadratsid. Marmella. Sleepwell. Voodike. Voodike.ee

Kui kattemadratsil on üks pool villaga ja teine pool näiteks lateks, pööra villane pool talvel üles, st keha poole, nii on mõnusam ja soojem magada. Marmella toodetes kasutatav vill on naturaalne lambavill mis ei sisalda sünteetilisi materjale. Peale toote pakendist eemaldamist võib mõnikord villale iseloomulikku lõhna pisut tunda olla, kuid see kaob kindlasti umbes nädalaga.

 

Pesukastiga voodid. Lahtikäiv voodi. Kontinentaalvoodid. Madratsid. Voodid. Kattemadratsid. Marmella. Sleepwell. Voodike. Voodike.ee

PUUVILL

Puuvill on looduslik hingav materjal, on kehaga kokkupuutel mõnus ja pehme, seega kasutatakse laialdaselt puuvilla madratsite ja voodite materjalina. Kui kattemadratsil on üks pool villane või latex ja teine puuvillane- pööra puuvillane pool ülespoole, villane pool las jääb taas talve ootama.

 

 

VATIIN

Tepitud vatiin on pehme ja kohev materjal, mis muudab toote pehmeks ning mõnusaks. Vatiin säilitab hästi oma esialgset vormi ja kuju, on õhku läbilaskev ehk „hingav“ ja vatiinil puudub spetsiifiline lõhn.

Voodid. Marmella. Voodid. Marmella voodid. Marmella kontinentaalvoodid. Kontinentaalvoodid. Jenkkivoodid. Jenkki voodi. Madratsid. Voodid. Vedruvoodid.

 

POROLOON

Kaasaegne poroloon on pehme, õhku läbilaskev, ei lõhna spetsiifiliselt ega võta endasse võõraid lõhnu. Poroloon on ka ühtlasi tervislik, kuna ei sobi elukeskkonnaks tolmulestadele, seega sobilik ka allergikutele.