Marmella materjalid

Marmella kontinentaalvoodid, voodid ja madratsid on kvaliteetsed, mugavad ja kehasõbralikud.

Marmella. Kontinentaalvoodid. Voodid. Vedruvoodid. Kušetid. Madratsid. Voodike.eeToodete valmistamisel on kasutatud ainult kvaliteetseid ja, nii palju kui vähegi võimalik, naturaalseid materjale – villa (100%), puuvilla (100%) ja lateksit.

Marmella voodid on mugavad, hästi õhku läbilaskvad, st „hingavad“ ja vastupidava konstruktsiooniga.

Toodetes kasutatavad vatiin, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et need on toodetud keskkonnasõbralikult ning nendes ei leidu kindlasti inimorganismile kahjulikke aineid.

Marmella voodike.ee madratsid voodid kontinentaalvoodid

 

LATEX

Lateksit toodetakse looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist. Materjalina on see vastupidav, pehme ja elastne, õhku läbilaskev, st „hingav“ ja reguleerib ise oma niiskust. Lateks on ka tervislik, kuna selles ei paljune tolmulestad, sobides seega ka allergikutele.

 

VILL

Vill on looduslik, pehme, soe ja hingav materjal, imades niiskust, kuid ei tundu katsudes kunagi niiske. Kehasõbralike omaduste tõttu on vill väga populaarne materjal madratsite ja kattemadratsite pealiskihtides. Kui kattemadratsil on üks pool villaga ja teine pool näiteks lateks, pööra villane pool talvel üles, st keha poole, nii on mõnusam ja soojem magada. Marmella toodetes kasutatav vill on naturaalne lambavill mis ei sisalda sünteetilisi materjale. Peale toote pakendist eemaldamist võib mõnikord villale iseloomulikku lõhna pisut tunda olla, kuid see kaob kindlasti umbes nädalaga.

 

Marmella. voodid. madratsid. kontinentaalvoodid. lastele. laps

PUUVILL

Puuvill on looduslik hingav materjal, on kehaga kokkupuutel mõnus ja pehme, seega kasutatakse laialdaselt puuvilla madratsite ja voodite materjalina. Kui kattemadratsil on üks pool villane või latex ja teine puuvillane- pööra puuvillane pool ülespoole, villane pool las jääb taas talve ootama.

 

VATIINMarmella. Voodid. Voodi. Madratsid

Tepitud vatiin on pehme ja kohev materjal, mis muudab toote pehmeks ning mõnusaks. Vatiin säilitab hästi oma esialgset vormi ja kuju, on õhku läbilaskev ehk „hingav“ ja vatiinil puudub spetsiifiline lõhn.

 

POROLOON

Kaasaegne poroloon on pehme, õhku läbilaskev, ei lõhna spetsiifiliselt ega võta endasse võõraid lõhnu. Poroloon on ka ühtlasi tervislik, kuna ei sobi elukeskkonnaks tolmulestadele, seega sobilik ka allergikutele.