Sleepwell materjalid

Sleepwell. MAterjalid. Madratsid. Kontinetaalvoodid. Sleepwell madratsid. Sleepwell kontinentaalvoodid. Voodike.ee

Voodike.ee veebipoes müüdavad Sleepwelli voodid ja madratsid on kvaliteetsed, mugavad ja tervisesõbralikud. Marmella

Sleepwell. Sleepwell madratsid. Kontinetnaalvoodid. Kattemadratsid. Voodike.ee. Voodike.

Tootmisel on kasutatud ainult kvaliteetseid ja, nii palju kui võimalik, naturaalseid materjale – villa (100%), puuvilla (100%), kookost ja lateksit. Lisaks mugavusele on Sleepwelli voodid, kattemadratsid, kontinentaalvoodid ja madratsid hästi õhku läbilaskvad ja tugeva konstruktsiooniga.

Toodetes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et need on toodetud keskkonnasõbralikult ning nendes ei leidu kindlasti inimorganismile kahjulikke aineid.

KLIKKA POODI

Suurema unemugavuse pakkumiseks arendab Sleepwell pidevalt oma tooteid uusimate ja leidlikuimate materjaliteaduse saavutustega. Nii on näiteks materjalide valikus jahutava efektiga sensICE™, hügieeniline ja allergiavaba Sensity™, 100% plastprügist valmistatud Seaqual™ ning paljud teised uuenduslikud kangavõimalused.

Lisaks on Voodike.ee veebipoes müüdavas Sleepwell kollektsioonis ka palju tooteid, mis sisaldavad innovatiivset Tiger Touch porolooni, mida võib pidada tõepoolest materjalitööstuse viimaseks sõnaks, lubades õhul hästi liikuda ja moodustades keha ümber mõnusalt vetruva ning toetava vormi. Peale selle oleme mõelnud ka keskkonnateadlikumale tarbijale ning lisaks Seaqual™ kangale kasutame nüüd oma GREEN tähisega toodetes ka Biofoam mäluporolooni. Biofoami valmistamisel on kasutatud naturaalset kastoorõli, millel on tolemulesta ning bakterite paljunemise vastased omadused.

Sleepwell madratsid ja voodid, Sleepwell Eesti Et Voodike.ee voodid kontinentaalvoodid Voodike.ee

 

Sleepwell kangastega tutvu lähemalt meie kanga lehel: Sleepwell kangad

LATEX

Lateksit toodetakse looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist. Materjalina on lateks pehme, vastupidav ja elastne, laseb õhku läbi ning reguleerib ise oma niiskussisaldust. Lisaks on lateks ka tervislik, kuna selles ei paljune tolmulestad. Sleepwell kasutab madratsites eritöödeldud, pestud ja kuivatatud lateksit. Tulenevalt lateksi valmistamise traditsioonilisest protsessist on lateksikiht reeglina perforeeritud (augustatud), mis tagab toodetes, kus lateksit on kasutatud, väga hea õhuliikuvuse. Viimastel aastatel on hakatud lateksit valmistama ka meetodil, kus lateksikihti auke ei tehta, kuid sellest hoolimata antakse materjalile eeskujulik hingavus. Taoline lateksikiht on vastupidavam ning käega katsudes selgelt ära tuntav, pakkudes positiivses mõttes konkurentsi „tavapärasele“ lateksile. Sleepwelli kollektsioonis on selle materjali nimeks Pulse™ lateks.

Sleepwell. MAterjalid. Madratsid. Kontinetaalvoodid. Sleepwell madratsid. Sleepwell kontinentaalvoodid. Voodike.ee

 

VILL

Vill on soe, pehme ja hingav materjal, mis imab niiskust, kuid ei tundu katsudes niiskena. Selliste ihusõbralike omaduste tõttu on vill populaarne materjal madratsite pealiskihis, mis on magaja kehale kõige lähemal. Kui Sinu madratsil on üks pool villane ja teine puuvillane, pööra villane pool üles talvel – nii on ase soojem ja reguleerib paremini niiskust. Sleepwelli madratsites kasutatav vill on naturaalne lambavill, mida ei ole segatud sünteetiliste materjalidega. Vill on hoolikalt puhastatud ja sisaldab minimaalselt rasva – seetõttu pole Sleepwelli madratsites villale omast lõhna peaaegu üldse tunda. Toodet pakendist välja võttes võib villale iseloomulikku lõhna siiski tunda olla, kuid see hajub mõne nädala jooksul.

 

PUUVILL

Puuvill on hingav materjal, mis tundub kehaga kokkupuutel pehme ja mõnusana. Seetõttu kasutatakse puuvilla madratsite katmiseks. Kui Sinu madratsil on üks pool villane ja teine puuvillane, pööra puuvillane pool üles suvel – nii laseb madrats paremini õhku läbi ja ase pole palav. Sleepwelli madratsite sisumaterjal koosneb kvaliteetsest 100% puuvillast.

 

VATIIN

Sleepwell. MAterjalid. Madratsid. Kontinetaalvoodid. Sleepwell madratsid. Sleepwell kontinentaalvoodid. Voodike.ee

Tepitud vatiin on kohev materjal, mis muudab madratsi pehmeks ning mõnusaks. Vatiin säilitab väga hästi oma esialgset vormi, laseb õhku läbi ega oma spetsiifilist lõhna.

 

KOOKOS

Kookospähkli kiududest valmistatud materjalikiht muudab madratsi jäigemaks. Selle materjali väga olulisteks omadusteks on naturaalsus, erakordselt hea õhu läbilaskuvus ning jäikus. Kookost kasutatakse Sleepwelli madratsites BLUE Orthopedic, RED Orthopedic ning kattemadratsis TOP Coco.

 

POROLOON

Tänapäevane poroloon ehk vahtpolüuretaan on pehme, laseb õhku läbi, ei lõhna ega kogu endasse võõraid lõhnu. Lisaks on poroloon tervislik, kuna ei sobi elupaigaks tolmulestadele. Sleepwelli toodetes kasutatava porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Sleepwelli valitud madratsites kasutatakse tavalisest poroloonist vetruvamat ja vastupidavamat Tiger Touch porolooni, mis laseb õhul hästi liikuda ning moodustab mõnusalt vetruva, keha toetava vormi. Profileeritud Tiger Touch poroloonil on erinevad tsoonid, mis tagab selle, et madrats kohandub veel paremini magaja kehakujuga.

Sleepwelli ökoloogilistes madratsites kasutatakse uudset Bio visco porolooni. Selles materjalis kasutatakse looduslikku päritolu kastoorõli, mis pärsib tolmulestade, seente ning bakterite paljunemist. Lisaks toimib Bio visco nagu mäluporoloon, moodustades inimese keha ümber toestava vormi.

Ilusaid unenägusid!

Voodike.ee ja Sleepwell