Sagedased küsimused

Väljavõte meile sagedamini esitatud küsimustest. Sleepwelli madratsid Sleepwelli kattemadratsid Sleepwelli kontinentaalvoodid

voodike.ee Sleepwelli madratsid Sleepwelli kattemadratsid

Sleepwelli madratsid Sleepwelli kattemadratsid

Soodsad Sleepwell tooted

Sleepwell korduma kippuvad küsimused

Millal saan teada täpse tarneaja? Sleepwelli madratsid 

Iga madratsi ja voodi juures on Voodike.ee veebipoes näha toote orienteeruv tarneaeg. Voodike.ee toodete tarneaeg võib olla vahemikus 1 päev kuni 8 nädalat. Sagedamini esinevad tooted on meil laos kiireks väljastamiseks, vaata tooteid, mis laos olemas. Eritooted ja harva esinevad tooted toodetakse spetsiaalselt Kliendile. Samuti sõltub tarneaeg ka tootjast Sleepwell, Hilding, Stroma jne.

Sleepwelli madratsid Sleepwelli kontinentaalvoodid

Üldjuhul anname Kliendile teada tarnekuupäeva jooksval või järgmisel tööpäeval. Kui oled veebipoes teostanud tellimuse ning ka tellimuse eest maksnud, siis saad kinnituse emailile, et tellimus töösse võetud. Kui Sinu makse Voodike.ee kontole laekunud, siis võtame ühendust tehasega, et täpsustada laadimisaeg. Kui tehas on laadimisaja kinnitanud, lepime Sinuga kokku kohaletoimetamise kuupäeva.

 

Kas transpordifirma organiseerib toote tuppa?  Sleepwelli kattemadratsid Sleepwelli kontinentaalvoodid

Voodike.ee pakub toodetele tasuta transporti kuni hoone välisukseni (nn “tasuta välisukseni”). Auto sõidab Sinu majale nii lähedale kui võimalik ja siis palume Sul toode autojuhilt vastu võtta. Soovitame Sul vajadusel transpordi saabumise ajaks võtta mõni abiline, et tooted kenasti tuppa saaksid. Veebipoel oleks võimalik organiseerida ka transport tuppa, kuid see tähendaks transpordihinna olulist tõusu ja seepeale ei oleks võimalik meil Klientidele enam pakkuda tasuta transporti. Sleepwelli kattemadrats

Soodsad Sleepwell tooted Sleepwell korduma kippuvad küsimused

Mida tähendab Voodike.ee Hinnagarantii?

Anname endast parima, et Sulle pakkuda meie veebipoes müüdavatele toodetele parimat hinda. Kui Sa näed meie veebipoes müüdavale tootele mujal soodsamat hinda, siis kirjuta meile julgesti info@voodike.ee emailile, saada link, kus meie toode soodsamalt müügil. Seejärel teeme Sulle võimalusel parema pakkumuse. Pane tähele, et mitmed veebipoed lisavad toote hinnale kassas maksmisel ka täiendava transpordi hinna – Voodike.ee transpordikulu sisaldub juba toote hinnas.

Soodsad Sleepwell tooted Sleepwell korduma kippuvad küsimused Sleepwelli kattemadratsid

Sleepwelli madratsid Sleepwell Eesti madratsid voodid Sleepwelli kattemadratsid Sleepwell korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti veebipoest tooted kätte toimetatakse?

Iga toote puhul on toote lehel näha orienteeruv tarneaeg. Tarneaeg sõltub tellitavast tootest ja asukohast, kuhu toode tuleb transportida. Standardtooted (näiteks teatud suuruses madratsid) hoiame laos kiireks väljastuseks ja tarneaeg on ühest kuni nelja tööpäevani. Keerulisemad tooted, kus on ka värvivalik suur, toodetakse spetsiaalselt Sinu tellimuse tarvis ja seetõttu võib tarneaeg olla kuni 4 nädalat.

Soodsad Sleepwell tooted Sleepwell korduma kippuvad küsimused

Kas Voodike.ee veebipoodi tasub usaldada?

Voodike.ee veebipoel on sadu ja sadu rahulolevaid kliente. Meie klientide Facebooki tagasiside on toodud ka meie veebipoe lehe alumisel osal, samuti võimalik arvustustega tutvuda meie facebooki lehel. Veebipoel on ametlikud lepingud kaubamärkidega Sleepwell, Stroma, Hypnos jt. Lisaks on Voodike.ee meeskonnal ametlikud lepingud nii transpordifirmade kui pankadega, mis enne lepingu sõlmimist ja lepingu kehtivuse ajal hoolikalt veebipoe tausta ning finantsvõimekust kontrollivad.

 

Voodike.ee inimesed pakuvad kiiret ja asjakohast klienditeenindust meie Klientidele.

Sleepwelli kontinentaalvoodid

Miks kasutatakse madratsites lateksit?

Lateks on kummipuu mahlast toodetud naturaalne, väga vastupidav ning paindlik materjal, mis sobib hästi vahekihiks madratsi vedrude ja kanga vahele. Sleepwell’i madratsite lateks on eritöödeldud, pestud ning kuivatatud. Nii laseb materjal hästi õhku läbi, on pehme ja vastupidav.

 

Millist rolli mängib voodi alusraam magamise mugavuse juures?

Alusraam aitab madratsi parimaid omadusi välja tuua ning kindlustab selle pika kasutusea. Soovitame kasutada alusraami, mille lippide vahe on 25-63 mm. Kindlasti ära kasuta vineerist või puitlaastust alusplaati, see ei lase madratsil hingata.

Sleepwelli kontinentaalvoodid

Milleks on vajalik kattemadrats?

Kattemadrats pakub kehale tuge, kaitseb põhimadratsit ja pikendab selle kasutusiga. Vajaduse korral on kattemadratsit ka lihtne ning odav välja vahetada. Meie tootevalikus on kõikide kattemadratsite katted pestavad. Kui Sinu voodi koosneb kahest madratsist, siis kaotab kattemadrats ebamugava prao kahe asemepoole vahel.

 

Miks kasutatakse madratsites porolooni?

Tänapäevane poroloon on väga hea madratsimaterjal: laseb õhku läbi, ei vaju ära ning ei kogu endasse lõhnu. Viimase 10-20 aasta jooksul on porolooni arendatud niivõrd, et see on maailmas üks enam kasutatavamaid pehmendusmaterjale.

Eriti hästi sobib poroloon allergikutele, sest see materjal on väga ebasobiv voodilestade elupaigaks. Näiteks Sleepwelli toodetes kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit.

Sleepwelli kontinentaalvoodid

Sleepwelli kattemadratsid Sleepwelli madratsid voodid Sleepwell voodike.ee Soodsad Sleepwell tooted Sleepwelli kontinentaalvoodid

Kas vedrumadratsit peab pöörama?

Madratsit tuleks pöörata, sest materjalid vajavad taastumist. Paljud meie madratsid on kahepoolsed: villane pool hoiab talvel sooja, puuvillane pool laseb suvel hästi õhku läbi. Seega on soovitav madratsit vähemalt poole aasta jooksul korra pöörata.

Madratsi perioodiline pööramine pikendab märgatavalt ka selle kasutusiga!

 

Soovime voodikaaslasega erinevaid Sleepwelli madratseid. Mida teha?

Kõige lihtsam on osta kaks erinevat madratsit ning nende peale kattemadrats. Nii magab kumbki talle sobiva madratsi peal, samas ei vähenda kattemadrats vedrumadratsi omadusi.

See lahendus sobib ka kušettidele – neid saab omavahel ühendada klambri või otsapaneeliga ja katta ühise kattemadratsiga.

 

Kas jäigem või pehmem madrats? Soodsad Sleepwell tooted Sleepwell korduma kippuvad küsimused

Laialt on levinud arvamus, et mida jäigem madrats, seda parem. Tegelikult on oluline see, kuidas madrats kehale tuge annab. Madrats peab võtma keha kuju, mitte keha madratsi kuju!

 

Palun leia endale sobiv meie madratsite hulgast. Sleepwelli kattemadratsid Sleepwelli kontinentaalvoodid