Palju inimene veedab oma elust magades?

Tead, kui palju veedab inimene oma elust magades ja kui oluline on madrats?

Umbes kolmandiku! Aastaga koguneb voodis veedetud aega nelja kuu jagu, kümne aastaga ligi 30 000 tundi. Kas madrats on oluline?

Hea uni on asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimese püsimisel tervena. Uni on elu eliksiir, turgutus vaimule ja kehale, asendamatu vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks.

madrats madratsid voodid Sleepwell voodike.ee

Seetõttu on üllatav, kui vähe pööratakse tähelepanu oma magamisasemele. On inimesi, kes magavad eluaeg ühes äravajunud voodis, ent ei seosta oma halba und ja tervisehädasid voodi seisukorraga.

Meie kvaliteetsed madratsid, kattemadratsid, voodid, kontinentaalvoodid on loodud selleks, et kindlustada Sulle mõnus puhkus ning seega suurepärane enesetunne ja hea tervis. Et Sinu keha saaks välja puhata ja uut energiat ammutada, vajad magamisaset, mis võimaldab lihastel ja luustikul lõdvestuda ning taastuda.

Voodike.ee veebipood pakub Sulle laia valiku eranditult häid Marmella ja Sleepwell madratseid. Valides meie madratsi, tunnetad ja tunnistad paari öö järel selle headust ka ise.

Voodike.ee meeskond