%

HILDING BEEBIMADRATS HEROS 70×140


79,00  66,00 

Heros beebimadrats on valmistatud elastsest ja õhulisest Flexifoam poroloonist ning kaetud pestava kattematerjaliga. Tänu porolooni poorsele struktuurile ja spetsiaalsetele lisapiludele on madratsis tagatud hea õhuliikumine.
TOODE LAOS. Tarneaeg 2-4 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: HL-G0B2G2A407 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Heros beebimadrats on valmistatud elastsest ja õhulisest Flexifoam poroloonist ning kaetud pestava kattematerjaliga. Tänu porolooni poorsele struktuurile ja spetsiaalsetele lisapiludele on madratsis tagatud hea õhuliikumine. Antud madrats kindlustab Teie lapsele enne aktiivset ja energilist päeva kosutava ja tervisliku une.

Toote iseloomustus
*Toote kõrgus on 11 cm
*Madratsi sisuks on profileeritud õhuline flexifoam poroloon kõrgusega u 106cm.
*Õhuline poroloon ning profileeritud kanalid tagavad sujuva õhu liikumise madratsis.
*Madrats on saadaval Heros lastepärase mustritga madratsikattega.
*Madratsi kattel on allergiavastane töötlus.
*Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60 kraadisel temperatuuril.
*Saadaval mõõdud: 60×120; 70×140 cm

Poroloonmadratsite tootearenduses peab Hilding silmas nii klientide eelistusi kui ka üldist tervislikku ja tõhusat und. Poroloonmadratsi peamisteks eelisteks on suur paindlikkus, kohandumine kehakujuga ja kerge kaal, mis muudavad madratsi transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. HILDING poroloonmadratsite sari koosneb tipptasemel vedrudeta madratsitest. Poroloonid on turul kõige kiiremini ja ulatuslikumalt arenevad toormaterjalid: Flexifoam, HR poroloon, termoelastne poroloon, jpt. – iga kategooria erineb teistest erinevate omaduste poolest ja sobib erinevatele vajadustele. Kõiki kategooriaid ühendav eelis on kehakujuga kohandumine ja elastsus. Madratsite kerge kaal muudab transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. Poroloonmadratsite loomisel kasutab Hilding hetkesuundumustele vastavaid kaasaegseid lahendusi, madrats võib koosneda ühest või enamast erinevate omadustega poroloonist. Üksikute poroloonkihtide tihedus ja kõrgus, materjali tüüp ning kat tematerjali kvaliteet mõjutavad oluliselt kasutusmugavust. Näiteks jätavad termoelastsed poroloonid Teie kehakuju „meelde“, kohanduvad vastavalt Teie kehakaalule ja asendile ning kui tõusete püsti, taastavad madratsid kiiresti oma algse kuju.
Poroloonmadratsitel on seitse erineva jäikusega tsooni, mis on loodud erineva tihedusega poroloonide ja profiilidega: süvendite või kaartega, mis tagavad magamise ajal mugava asendi. Iga tsoon vastab erineva kehapiirkonna vajadustele.

Kaal3 kg
Mõõdud70 × 140 × 11 cm