%

HILDING BEEBIMADRATS HEROS KOOKOS 70×140


89,00  77,00 

Heros kookos beebimadrats on kahepoolne madrats, mille ühele poolele on madratsi jäigemaks muutmiseks lisatud kookoskiudude kiht. Lisaks tagab Flexifoam poroloonkihi alla peidetud kookoskiht lapsele voodis hea hügieeni. Madrats pakub kahte erineva jäikusastmega tuge – pehmemat ja jäigemat.
TOODE LAOS. Tarneaeg 2-4 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: HL-G0B2G3A407 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Heros kookos beebimadrats on kahepoolne madrats, mille ühele poolele on madratsi jäigemaks muutmiseks lisatud kookoskiudude kiht. Lisaks tagab Flexifoam poroloonkihi alla peidetud kookoskiht lapsele voodis hea hügieeni. Madrats pakub kahte erineva jäikusastmega tuge – pehmemat ja jäigemat. Madrats sobib hästi lapsevanematele, kes soovivad, et nende laps magaks tugeval alusel.
Selline madrats eeldab ka spetsiaalset lastepärast katet – pehme lõbusate mustritega kangas, kus kohtuvad karumõmmid, jänesed ja teised naerusuised loomad.

Toote iseloomustus
*Toote kõrgus 11 cm
*Madratsi ühel pool on naturaalne kookoskiht, mis teeb madratsi pinna jäigemaks.
*Madratsi teisel pool on õhuline Flexifoam poroloon kõrgusega 9cm.
*Võimalik valida erineva jäikusega poolte vahel.
*Madratsil on Heros lastepäraste mustritega madratsikate.
*Madratsi kattel on allergiavastane töötlus.
*Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60 kraadisel temperatuuril.
*Saadaval mõõdud: 60×120; 70×140 cm

Poroloonmadratsite tootearenduses peab Hilding silmas nii klientide eelistusi kui ka üldist tervislikku ja tõhusat und. Poroloonmadratsi peamisteks eelisteks on suur paindlikkus, kohandumine kehakujuga ja kerge kaal, mis muudavad madratsi transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. HILDING poroloonmadratsite sari koosneb tipptasemel vedrudeta madratsitest. Poroloonid on turul kõige kiiremini ja ulatuslikumalt arenevad toormaterjalid: Flexifoam, HR poroloon, termoelastne poroloon, jpt. – iga kategooria erineb teistest erinevate omaduste poolest ja sobib erinevatele vajadustele. Kõiki kategooriaid ühendav eelis on kehakujuga kohandumine ja elastsus. Madratsite kerge kaal muudab transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. Poroloonmadratsite loomisel kasutab Hilding hetkesuundumustele vastavaid kaasaegseid lahendusi, madrats võib koosneda ühest või enamast erinevate omadustega poroloonist. Üksikute poroloonkihtide tihedus ja kõrgus, materjali tüüp ning kat tematerjali kvaliteet mõjutavad oluliselt kasutusmugavust. Näiteks jätavad termoelastsed poroloonid Teie kehakuju „meelde“, kohanduvad vastavalt Teie kehakaalule ja asendile ning kui tõusete püsti, taastavad madratsid kiiresti oma algse kuju.
Poroloonmadratsitel on seitse erineva jäikusega tsooni, mis on loodud erineva tihedusega poroloonide ja profiilidega: süvendite või kaartega, mis tagavad magamise ajal mugava asendi. Iga tsoon vastab erineva kehapiirkonna vajadustele.

Kaal4 kg
Mõõdud70 × 140 × 11 cm