METALL-JALAD 200×50


80 

Peatsiots SOLHALL – RED ja BLACK sarja kontinentaalvoodile. Valikus 6 värvi ja kahes mõõdus 160x130x12 cm ja 180x130x12 cm.
NB! Selle peatsiotsa puhul sobivad ainult 10cm kõrgused jalad   TARNEAEG orienteeruvalt 20 tööpäeva.

Kogus:
Tootekood: SW-0023-1 Kategooria:

Soovide-nimekiri

 Toote kirjeldus

Peatsiotsi kasutatakse kušettide ja kontinentaalvoodi puhul – pärast peatsiotsa paigaldamist on kerge vaeva-ga olemas komplektne voodi.

Kušettidele on Sleepwell’i valikus lihtne ja kvaliteetne kase liimpuidust peatsiots nii naturaalse kui ka wenge tooniga. Peatsiotsad on saadaval mõõtudes, mis sobi-vad kušettidele laiusega 80, 90, 120, 140 ja 160 cm.

Uudse lahendusena on Sleepwell’i kollektsiooni lisandunud Skandinaavias üha populaarsemaks muutuv mööbliriidega kaetud peatsiots. Erineva disaini ja värvusega peatsiotsad on kõrgkvaliteetsed ning sobivad pea Kušettide puidust peatsiotsad igasse interjööri. Kontinentaalvoodi peatsiotsad on saadaval laiusega 160 ja 180 cm. Nelja tüüpi peatsiotsad on saadaval kuues erinevas värvitoonis

 

Toote iseloomustus

Peatsiots SOLHALL – RED ja BLACK sarja kontinentaalvoodile. Valikus 6 värvi ja kahes mõõdus 160x130x12 cm ja 180x130x12 cm.
NB! Selle peatsiotsa puhul sobivad ainult 10cm kõrgused jalad

 

Hea uni on asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimese püsimisel tervena. Uni on elu eliksiir, turgutus vaimule ja kehale, asendamatu vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks.

Seetõttu on üllatav, kui vähe pööratakse tähelepanu oma magamisasemele. On inimesi, kes magavad eluaeg ühes äravajunud voodis, ent ei seosta oma halba und ja tervisehädasid voodi seisukorraga.

Sleepwell’i madratsid on loodud selleks, et kindlustada Sulle mõnus puhkus ning seega suurepärane enesetunne ja hea tervis. Et Sinu keha saaks välja puhata ja uut energiat ammutada, vajad magamis-aset, mis võimaldab lihastel ja luustikul lõdvestuda ning taastuda.

Sleepwell’i sari pakub Sulle laia vali-ku eranditult häid madratseid. Valides Sleepwell’i madratsi, tunnetad ja tunnis-tad paari öö järel selle headust ka ise.

Mõõdud-
Värvus

, , , , ,