%

SLEEPWELL KATTEMADRATS HR-FOAM 90×200


122  106 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

Tavapärasest veidi mugavam kattemadrats.

Kattemadratsi sisuks on high resilience poroloon, mis on märksa vastupidavam, vetruvam ning jäigem kui tavaline poroloon.
Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).

Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik.
Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit.
Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3454423 Kategooriad: ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Tavapärasest veidi mugavam kattemadrats
*Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne high resilience poroloon, mis on märksa vastupidavam, vetruvam ning jäigem kui tavaline poroloon.
*Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).
*Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik.
*Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit.

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kangas: polüester 53% ja viskoos 47%; *Kanga eritöötlus: Sensity; *Sisu: HR-poroloon 35 (30 mm); *Vooderdus: vill ja puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 5kg; *Ruumala: 0,1m³

Kaal5 kg
Mõõdud90 x 200 x 5 cm

Soovitame Sulle lisaks…