%

SLEEPWELL KONTINENTAALVOODI BLUE 120×200


Alates: 369  291 

Sleepwell’i BLUE sari on inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee järeleandmisi magamismugavuse osas.

BLUE kontinentaalvoodi – taskukohane alternatiiv tavapärasele voodiraam + madrats lahendusele.

Koosneb kahest vedrudeta aluskušetist ja vedrumadratsist. Kattemadrats ei kuulu komplekti. Aluskušetid ja vedrumadrats on vooderdatud kvaliteetse porolooniga. Vedrumadratsi sisuks on 5- tsooniline pocket vedrustus. Vedrumadratsi mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse porolooniga. Valida on kahe erineva tooniga mööblikanga vahel. Võimalik on eraldi juurde osta sama kangaga kaetud peatsiots (peatsiotsaga sobivad ainut 18cm puidust koonusjalad). Jalad ei kuulu komplekti, palume need juurde valida allpool.

Toote kõrgus ilma jalgadeta 40 cm. Võimalik on tellida ka erimõõdus tooteid pikkusega 190 ja 210 cm.

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Tootekood: SW-A402A Kategooriad: , , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Taskukohane alternatiiv tavapärasele voodiraam + madrats lahendusele.
Kattemadrats ei kuulu komplekti. Võimalik on eraldi juurde osta sama kangaga kaetud peatsiots. Koosneb kahest vedrudeta aluskušetist ja vedrumadratsist. Aluskušetid ja vedrumadrats on vooderdatud kvaliteetse porolooniga. Vedrumadratsi sisuks on klassikaline 5-tsooniline pocket vedrustus, pakkudes kehale veelgi paremat tuge. Mugavust lisab vedruploki peal olev vildikiht. Soovitame juurde osta mugavust lisava kattemadratsi. Jalad ei kuulu komplekti.

Toote omadused
*Vedru: madratsil 5-tsooniline pocket, mille vedrutraadi läbimõõt 2,2 mm; *Kangas: aluskušett: polüester 60% ja polüpropüleen 40%; madrats: polüester 60% ja polüpropüleen 40%; *Katte hooldus: kušett: kate ei ole eemaldatav; madrats: kate ei ole eemaldatav; *Kušett kõrge: 20cm; madrats kõrge: 20cm; *Komplekti kuuluvad: *ilma vedrudeta (poroloon 5cm) aluskušetid; *vedrumadrats ( pocket vedruga); *Kušettide kinnitusklambrid. Kõrgus ilma jalgadeta 40 cm.
Võimalik juurde osta sama kangaga peatsiots (h=115cm), 2 erinevat värvi. NB! Jalad ja kattemadrats ei kuulu komplekti.

Kaal33 kg
Mõõdud120 x 200 x 40 cm