%

SLEEPWELL KONTINENTAALVOODI RED JÄIK 160×200


Alates: 824  716 

Hea une nauding. Sleepwell’i RED sari on Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ja oled veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse – mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.

Jäigema madratsiga Sleepwelli RED kontinentaalvoodi on lahendus neile, kes oskavad heast unest lugu pidada.
• Komplekt koosneb kahest bonell-vedruga aluskušetist ja vedrumadratsist
• Vedrumadratsi jäikust on võimalik valida – jäik või keskmine jäikus
• Kattemadrats ei kuulu komplekti, see tuleb juurde valida vastavalt soovile
• Aluskušetid on vooderdatud kvaliteetse porolooniga, 5-tsooniline pakitud vedrudega madrats aga high resilience porolooniga
• Valida on 6 erineva tooniga mööblikanga vahel
• Võimalik on juurde osta 4 erinevat tüüpi peatsiotsa
• Juurde on võimalik tellida vooditaskud, kuhu saab asetada ajakirjad, puldi, rohud jm

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.
Pildil näidatud peatsiots, kattemadrats ja jalad ei kuulu komplekti ning palume soovi korral allpool juurde valida. Tarneaeg 2-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Tootekood: SW-A052A Kategooriad: , , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Sleepwell’i RED sari on Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ja oled veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse – mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.

Komplekt koosneb kahest bonell-vedruga aluskušetist ja vedrumadratsist. Sobiv kattemadrats tuleb eraldi juurde osta.
Aluskušetid on vooderdatud kvaliteetse porolooniga, 5-tsooniline pakitud vedrudega madrats aga high resilience porolooniga.
Valida on 6 erineva tooniga mööblikanga vahel. Võimalik on juurde osta 4 erinevat tüüpi peatsiotsa.
Juurde on võimalik tellida vooditaskud, kuhu saab asetada ajakirjad, puldi, rohud jm. Toote kõrgus sõltuvalt valitud kattemadratsist on ilma jalgadeta 48-52 cm, saadaval on mõõdud 160×200 cm ja 180×200 cm.

Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Toote omadused
*Vedru: kušett: bonell, mille vedrutraadi läbimõõt on 2,4 mm; madrats: 5-tsooniline pakitud vedru, mille traadi läbimõõt on 2,1/2,0 mm või 2,0/1,8 mm; *Vedrukeermete arv: kušett: 3; madrats: 6 ½; *Vedrusid m²-l: kušett: 210; madrats: 255; *Kangas: kušett: beež – polüester 100%, pruun, tumehall, helehall, punane – polüpropüleen 100%, hall veluur – polüester 88%, polüamiid 9%, elastaan 3%; madrats: beež – polüester 100%, pruun, tumehall, helehall, punane – polüpropüleen 100%, hall veluur – polüester 88%, polüamiid 9%, elastaan 3%; *Sisu: kušett: poroloon tihedusega 25 (20 mm) + vilt; madrats: HR-poroloon 35 (30 mm); *Katte hooldus: kušett: kate ei ole eemaldatav; madrats: kate ei ole eemaldatav; *Kušett kõrge 24cm; madrats kõrge 20cm; *Komplekti kuuluvad: aluskušetid LFK-vedruga, verumadrats (5-tsooniline pocket HR-porolooniga) ja kušettide kinnitusklambrid.
Palume juurde osta: *10cm kõrgused jalad; *sobiv kattemadrats; *soovi korral sama värvi mööblikangaga peatsiots (h=130cm); *soovi korral küljetasku.

Kaal32.336 kg
Mõõdud160 x 200 x 44 cm

Soovitame Sulle lisaks…