%

SLEEPWELL VEDRUMADRATS BLUE LASTELE 90×200


129,00  116,00 

Sleepwell’i BLUE sari on inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee järeleandmisi magamismugavuse osas.

Lihtne ja mugav lahendus lastevoodisse. Klassikaline minibonell-vedrustus. Mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse porolooniga. Lõbusa kaunistusega äärispaelalt saab laps enne uinumist lambaid kokku lugeda.

Hele strech-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees.
Tarneaeg 1-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3510003 Kategooriad: , ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Bonell-vedrustus on kõige levinum ja tuntum klassikaline vedrusüsteem. Tänu omavahel tihedalt seotud vedrudele reageerib madrats sujuvalt magaja asendimuutustele, toetades keha just seal, kus vaja. Lisaks on bonell-vedrusüsteem ka stabiilne, vastupidav ning pika kasutuseaga. Sleepwell’i kahekihilistes kušettides kasutatakse alumise kihina mini-bonell-vedrustust, mis sarnaneb bonell-vedrustusele, kuid vedrude läbimõõt on väiksem ja neil on vähem keermeid. Kahekihiline kušett pakub kehale paremini tuge ja läbi pealmise vedru-kihi pole tunda voodi raami.

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid:
• Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.
• Madratsites kasutatav poroloon, vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab seda, et Sleepwell’i toodetest kasutatavad materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.
• Poroloonil on heakskiit Eesti Allergialiidu poolt.

Toote iseloomustus
*Vedru: mini-bonell, mille vedrutraadi läbimõõt 1,9 mm; *Vedrukeermete arv: 5; *Vedrusid m²-l: 122; *Kangas: polüester 100%; *Sisu: poroloon tihedusega 25 (20 mm); *Katte hooldus: Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 6,35kg; *Ruumala: 0,23m³

Mõõdud90 × 200 × 13 cm